Proměny

21. prosince 2009 v 21:12 | Jess15 |  čarodějky
Proměny Prue
Na začátku seriálu měla Shannen ostříhané vlasy na mikádo,narovnané a s hustou ofinkou.
Ve druhé sérii měla vlasy o něco delší,což vypadalo lépe,protože její obličej už nepůsobil tak kulatým dojmem,ale hezky se protáhl.Shannen zde vypadala starší a i ofinu si česala ne do čela,ale na stranu.
V poslední sérii,ve které Shannen hrála jí to slušelo nejvíce.Už vůbec nevypadala jako holčička,ale jako dospělá žena!Ofina se stratila,vlasy si nechala narůst a často vlnila,což vypadalo opravdu velmi sexy!

Piper proměny
První série.Mlaďounká Holly s vlasy po ramena a ofinkou.
O rok později vlasy trochu dorostli a Holly se rozhodla pro odvážnější oblečení
Malá změna barvy vlasů-kaštanově hnědá,bez ofiny,decentní líčení ladící s oblečením
Uběhl další rok.Holly se pravděpodobně proměna z minulé série zalíbila,protože její look vypadal i za rok téměř stejně.
Teď už to ale změnu chtělo.A to v podobě lehkého ztmavení vlasů.
Opět lehké zesvětlení do hnědé,lehký make-up.Ve srovnání s první sérií Holly hodně vyspěla.
To nejlepší na konec.Nádherně vypadající,s profesionálním make-upem,slušivým účesem a stylovým oblečením.Krásná Holly v současnosti!

Proměny Paige
Rose v seriálu neúčinkovala od jeho úplného počátku,ale během seriálu prošla největšími proměnami vzhledu a to v každé sérii.Podívejte se na různé barvy,střihy vlasů a změn na Rose během 5.řad seriálu!
Začínala jako mladá,nenápadná dívenka s dlouhými,rovnými,tmavými vlasy
Přišla změna!Tmavé vlasy si obarvila na zrzavo a výrazně zkrátila,což z ní udělalo výraznou dívku.
Další obrovská změna!Tentokrát vlasy narovnané,delší a hlavně obarvené na blond!Super look!
V předposlední řadě se Rose vrátila k původní barvě svých vlasů.
V poslední sérii ze sebe udělala sexy kočku!Barva i délka vlasů zůstali stejné,ovšem přibyla ostřihaná ofinka a zvlněné vlasy vypadaj velmi hezky.
A určitě bychom neměli zapomenout na poznávací znamení Rose,které jí doprovázelo celý seriál.Rudě červená rtěnka-typická pro Rose.
//<![CDATA[ <!-- google_ad_client = "pub-7766158119174271"; google_ad_width = 468; google_ad_height = 60; google_ad_format = "468x60_as"; google_ad_type = "text"; google_ad_channel = "0268693886+7862089930"; google_color_border = "646464"; google_color_bg = "ffffff"; google_color_link = "646464"; google_color_text = "646464"; google_color_url = "646464"; // --> //]]> //<![CDATA[ google_protectAndRun("render_ads.js::google_render_ad", google_handleError, google_render_ad); //]]> //<![CDATA[ <!-- if (0 == $('#mainBanner > a, #mainBanner > object').length) { // Main banner not loaded, show alternate. $('#alternateBanner').show(); } // --> //]]> //<![CDATA[ var hidden = document.createElement('input'); hidden.setAttribute('type', 'hidden'); hidden.setAttribute('name', 'ratingEater1456'); hidden.setAttribute('id', 'ratingEater1456'); hidden.setAttribute('value', 2 + 4); document.getElementById('SEWrapratingEater1456').appendChild(hidden); //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti náš blog?

Ano 31.5% (23)
Ne 28.8% (21)
Je krásnej 23.3% (17)
Trochu 16.4% (12)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama